Rekvalifikační kurzy České BudějoviceRekvalifikační kurzy


Manikúra, Pedikúra, Nehtová modeláž, Kosmetika, Masáže.

Zájmové a Doškolovací kurzy na Manikúru, Modeláž nehtů a Nails art.


Rekvalifikační kurzy vyučujeme ve městech Praha pro Střední Čechy a České Budějovice pro Jižní Čechy. Po skončení rekvalifikačních kurzů získáte akreditované osvědčení MŠMT. Rekvalifikační kurzy se vyučují buď denní (Po-Pá) nebo víkendovou (So-Ne) formou. Dále Vám nabízíme komplexní služby v oblasti péče o pleť, kosmetické masáže, líčení, barevnou typologii, manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru, masáže, lymfodrenáže, reflexní terapii, kranio sakrální terapii. Samozřejmostí je poradenství v oblasti péče o pleť, líčení, možnost zakoupení kosmetických přípravků pro pleť, tělové kosmetiky, prodej a poradenství v oblasti nehtové kosmetiky.


Kosmetické ošetření, manikúru, pedikúru, masáže a další služby provádíme na objednávku.

Kosmetická ošetření Anubis


Anubis - expert na profesionální ošetření. Anubis Barcelona se díky 25 letým zkušenostem v oblasti profesionální kosmetiky zařadila mezi přední evropské výrobce. Svým klientům nabízí širokou škálu vysoce kvalitních výrobků. Špičkově vybavené laboratoře zajišťují exkluzivní receptury založené na unikátních ingrediencích a přírodních produktech. Anubis Barcelona je expertem na profesionální ošetření obličeje a těla výrobky vytvořenými v souladu s požadavky a potřebami profesionálních kosmetiček. 

Masážní Brýle - Novinka !

Současný životní styl přináší do našeho života velké množství stresu a zatížení, které neblaze působí na naše zdraví a imunitu. Především pro naše oči, nadmíru využívané při celodenní práci u počítače, a činnostech jako je čtení, psaní, či rýsování, je odpočinek a relaxace velice důležitá. Proto je tu náš masážní přístroj pro uvolnění svalstva kolem očí, aby Vám zabezpečil zdravotní péči o Váš zrak a tím také dopomohl celkovému odpočinku a relaxaci mysli. Přístroj Vás zbaví únavy, bolestí hlavy z přepracovanosti a dopřeje Vašim očím a okolnímu svalstvu úlevu pomocí bohaté škály masáží, vibrací a zahřívání s doprovodem relaxační hudby.

Pravidelným používáním přístroje, který využívá moderní efektivní technologie, budete svůj zrak preventivně chránit proti poškozením zraku jako je krátkozrakost, tupozrakost a změny optické oční osy. Váš zrak, který je nejvyužívanějším a nejdůležitějším lidským vjemem, tak zůstane dlouho zdravý a odolný vůči negativnímu vnějšímu působení okolního prostředí.

Přístroj je určen lidem:Galvanická žehlička na vrásky


Ošetření galvanickou žehličkou

Galvanický proud působí do všech vrstev kůže. Způsobuje elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se vytáhnou ven z pleti. Současně pracuje s bazální vrstvou, která je posazena na škáře a podpoří štěpení buněk - pleť se donutí pracovat.


Pokud je žena mladší 30 let, čistí hloubkově od všech nečistot a toxických látek.

Obnova trvá u ženy starší 25 let 28 dní.
Žehlička pracuje se všemi druhy pleti: suchá, mastná, citlivá

Galvanická žehlička si sama zanalizuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín, čímž zmírní tmavé kruhy pod očima.

Použití:
V počáteční fázi se žehlička používá 2-3 krát do týdne a poté stačí pouze jednou týdně.

Žehlička ma několik nástavců:
- Na tvář, krk, dekolt (hloubkové čištění, vyživení, žehlení, zeštíhlení obličeje a otoky pod očima)
- Na oční okolí (na zpevnění a vyhlazení očních víček a vytažení obočí)
- Na vlasovou pokožku (vhodný pro muže i ženy - aktivuje neaktivní vlasové cibulky a podporuje růst nových vlasů)
- Masážní nástavec na celulitídu (omlazení celého těla)

Účinky:
Zmírňuje otoky, zeštíhluje, výrazně redukuje podbradek, akné, rýhy i drobné vrásky, zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeje krku a dekoltu, sjednocuje tón a odstín pleti, silně omlazuje a vitalizuje povadlou a unavenou pleť - vypíná ji, odstraňuje váčky pod očima, regeneruje - OKAMŽITÝ EFEKT.

Cena  :        Akce
- obličej: 250 Kč (30 min)
- krk, dekolt: 250 Kč (30 min)

    • bližší informace: kontakt


Profesionální prodlužování řas


Technika provedení prodlužování řas

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně.

    Po prodloužení jsou řasy odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

    Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45 min do 2,5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

Cena:

Norkové řasy - NOVINKA

Ultra lehké, velmi jemné na dotek

Novým trendem v prodlužování řas je využití přírodních materiálů. K prodlužování se až dosud používaly řasy převážně vyráběné synteticky, strojově přesné v délce, tloušťce a zakřivení. Pro výrobu přírodních řas se používají vlákna ze srsti norka sibiřského. Zpracováním těchto přírodních vláken se získávají řasy, které jsou jemnějšílehčí a působí více přirozeně než syntetické řasy.

Přirozenost přírodního materiálu je hlavní výhodou norkových řas a proto jejich obliba mezi ženami rychle roste. Tloušťka norkových řas se pohybuje mezi 0,1 - 0,15 mm. Norkové řasy mají drobné odchylky v zakřivení či na povrchu, podobně jako lidské řasy. Prodlužujeme-li norkovými řasami získáváme tak řasovou linii s dokonale přirozeným vzhledem, kterou lze dále korigovat zakřivením a natočením řas.

5 X PLUS pro norkové řasy:Kompletní proměna


Poradenství vizážistky:
barevná typologie, typ postavy, vhodné střihy a styl oblečení, vhodné líčení a doplňky k různým příležitostem)

Komplexní péče:


Foto dokumentace 2 krát foto před a po.
To vše probíhá za příjemné relaxační hudby a v milém prostředí.
Malé občerstvení, nápoje a přípitek sektem.

Doba trvání:
cca 7 hodin

Kdy objednat termín?
nejlépe 3 týdny předem. Tel: 775 234 229
Pohovor s vizážistkou probíhá většinou v týdnu, v předem dohodnutém termínu.

Cena: 4500 Kč
Akce: 2500 Kč (bez focení)


Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy České Budějovice​​› Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT:
        Manikúra / Pedikúra + Nehtová modeláž, Kosmetika
› Ostatní kurzy:
        Prodlužování řas, Nails Art 1 - 2, Akrylový design
› Termíny kurzů pro rok 2012 !!!

Dárkové poukázky!

Uvažujete o volbě dárku pro své blízké, přátele či obchodní partnery, chybí Vám inspirace nebo pouze tip a nejste si zcela jisti, jaký dárek by byl ten nejvhodnejší?
    Jsme si vědomi, že dárky pro kohokoli a jejich výběr je věcí nesnadnou, a proto jsme pro Vás připravili dárek, který potěší jistě každého - dárkové poukazy na služby v našem kosmetickém studiu: poukázky na míru dle přání zákazníka.