Rekvalifikační kurzy České BudějoviceRekvalifikační kurzy


Manikúra, Pedikúra, Nehtová modeláž, Kosmetika, Masáže.

Zájmové a Doškolovací kurzy na Manikúru, Modeláž nehtů a Nails art.


Rekvalifikační kurzy vyučujeme ve městech Praha pro Střední Čechy a České Budějovice pro Jižní Čechy. Po skončení rekvalifikačních kurzů získáte akreditované osvědčení MŠMT. Rekvalifikační kurzy se vyučují buď denní (Po-Pá) nebo víkendovou (So-Ne) formou. Dále Vám nabízíme komplexní služby v oblasti péče o pleť, kosmetické masáže, líčení, barevnou typologii, manikúru, nehtovou modeláž, pedikúru, masáže, lymfodrenáže, reflexní terapii, kranio sakrální terapii. Samozřejmostí je poradenství v oblasti péče o pleť, líčení, možnost zakoupení kosmetických přípravků pro pleť, tělové kosmetiky, prodej a poradenství v oblasti nehtové kosmetiky.


Kosmetické ošetření, manikúru, pedikúru, masáže a další služby provádíme na objednávku.

Pedikúra

Pravidelná odborná péče je základem pro zdravé nohy a pohodlnou chůzi

Nohy si zaslouží stejnou péči jako Vaše ruce či obličej. Přesto se na ně často zapomíná. Poděkujte kvalitní péčí Vašim nohám za to, že Vám tak věrně a každodenně slouží. Po pedikúře budou Vaše nohy jemné, nehty upravené, po peelingu zábalu a masáži lehké a uvolněné.


Naše služby:


Manikúra - Péče o ruce a přírodní nehty

                   Jak často je vhodné dopřát Vašim rukám profesionální péči?

    Záleží hlavně na tom, jak se o své nehty sami staráte. Pokud kompletní péči ponecháte zcela na manikérce, navštivte salon jednou za 14 dní. Pokud o nehty pečujete pravidelně i doma, postačí návštěva jednou za měsíc.


Manikúra "Klasik"

Pokud je třeba, manikérka odstraní z Vašich nehtů lak bezacetonovým odlakovačem, který je k přírodním nehtům šetrnější. Poté s Vámi prokonzultuje Vaše přání ohledně tvaru, délky a konečné úpravy nehtů, pilníkem upraví všechny nehty do stejného tvaru a délky.
Dalším krokem je úprava kůžičky v okolí nehtů. Před úpravou použije manikérka speciální přípravky, které kůžičku změkčí. Poté ji pomocí manikúrní tyčinky nebo tyčinky z pomerančového dřeva jemně zasune k základu nehtu. Zrohovatělou kůžičku odstraní z nehtové ploténky, a pokud je třeba, jemně vyčistí nehet pod volným okrajem.
Na závěr Vám manikérka do nehtů vmasíruje výživný krém nebo olej a ošetří ochranným nebo výživným krémem na ruce.


Manikúra "Extra"

Ošetření zahrnuje veškeré úkony základní manikúry KLASIK, tedy odlakování a úpravu nehtů, úpravu kůžičky v okolí nehtů, a poté ošetření pokožky rukou včetně peelingu, masku na ruce nebo zábal, výživný olej nebo krém na nehty, masáž ruky a předloktí a na závěr ošetření pokožky rukou ochranným nebo výživným krémem.P-Shine    P-Shine je úprava nehtů s použitím přírodních materiálů. Jemnými pilníčky se upraví nerovnosti na povrchu nehtu a poté se do nehtů zaleští speciální vosk. Výsledkem jsou nádherně lesklé nehty. Tato metoda je vhodná také pro nehty, které se často lámou nebo třepí.

Masáže rukou


    Po klasické manikúře si dopřejte masáž rukou. Masážním krémem nebo olejem Vám manikérka promasíruje prsty, dlaně, hřbety rukou i předloktí. Zlepší se prokrvení tkání, svaly na rukách se uvolní a po 15 minutách budou Vaše ruce příjemně lehké.

Ošetření studeným nebo teplým parafínem


    Po klasické úpravě nehtů Vám manikérka ošetří ruce peelingem, který připraví pokožku na působení výživné masky nebo parafínového zábalu. Vaše ruce budou opět jemné a hebké.
    Teplý parafínový zábal intenzivně regeneruje a zvláčňuje pokožku, a zároveň velmi příjemně prohřeje drobné klouby prstů.

• bližší informace: kontakt


Nehty, které nikdo nepřehlédne


Lakování, Zdobení nehtů

Vyberte si zlatý nebo stříbrný lak nebo lak s matným saténovým leskem. Můžete si vybrat i z nabídky ozdobných obtisků, nechat si do laku zasadit barevné kamínky nebo drobné zlaté kuličky. Nehty si můžete nechat ozdobit i kombinací různých barev laků, zlatými proužky, barevnými tečkami nebo kytičkami.


Naše služby:

Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy České Budějovice​​› Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT:
        Manikúra / Pedikúra + Nehtová modeláž, Kosmetika
› Ostatní kurzy:
        Prodlužování řas, Nails Art 1 - 2, Akrylový design
› Termíny kurzů pro rok 2012 !!!

Dárkové poukázky!

Uvažujete o volbě dárku pro své blízké, přátele či obchodní partnery, chybí Vám inspirace nebo pouze tip a nejste si zcela jisti, jaký dárek by byl ten nejvhodnejší?
    Jsme si vědomi, že dárky pro kohokoli a jejich výběr je věcí nesnadnou, a proto jsme pro Vás připravili dárek, který potěší jistě každého - dárkové poukazy na služby v našem kosmetickém studiu: poukázky na míru dle přání zákazníka.