Profesionální prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodloužení jsou řasy odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

 

Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45 min do 2,5 hodiny. Další věc – vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

NORKOVÉ ŘASY – NOVINKA

Ultra lehké, velmi jemné na dotek

Novým trendem v prodlužování řas je využití přírodních materiálů. K prodlužování se až dosud používaly řasy převážně vyráběné synteticky, strojově přesné v délce, tloušťce a zakřivení. Pro výrobu přírodních řas se používají vlákna ze srsti norka sibiřského. Zpracováním těchto přírodních vláken se získávají řasy, které jsou jemnější, lehčí a působí více přirozeně než syntetické řasy.

Přirozenost přírodního materiálu je hlavní výhodou norkových řas a proto jejich obliba mezi ženami rychle roste. Tloušťka norkových řas se pohybuje mezi 0,1 – 0,15 mm. Norkové řasy mají drobné odchylky v zakřivení či na povrchu, podobně jako lidské řasy. Prodlužujeme-li norkovými řasami získáváme tak řasovou linii s dokonale přirozeným vzhledem, kterou lze dále korigovat zakřivením a natočením řas.

5 X PLUS pro norkové řasy:

  • 3D efekt s individuální úpravou zakřivení a natočení.
  • Přírodní materiál podobný lidským řasám.
  • Dokonalá přirozenost řasové linie.
  • Pohodlnost a lehkost, nezatěžují lidské řasy.
  • Mimořádná jemnost na dotek.

Ceník za poskytnuté služby

Řasy sintetika

1250 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Doplnění po 14 dnech

350 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Doplnění po 4 týdnech

Od 490 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Norkové řasy

1990 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti