Proměna

KOMPLETNÍ PROMĚNA

Jsme skupina kreativních lidí, kteří se po letech praxe ve svých oborech – tedy především kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, peče o nehty, styling, vizážistika, makeup styling – rozhodli propojit společně své schopnosti tak, aby vaše image proměna byla co nejkomplexnější. Nechceme nikomu nutit náš styl, spíše Vám dodat odvahu pokusit se najít ten Váš.

 

Poradenství vizážistky:

barevná typologie, typ postavy, vhodné střihy a styl oblečení, vhodné líčení a doplňky k různým příležitostem). Foto dokumentace 2 krát foto před a po.
To vše probíhá za příjemné relaxační hudby a v milém prostředí.
Malé občerstvení, nápoje a přípitek sektem.

KOMPLETNÍ PÉČE

Kdy objednat termín?

Nejlépe 3 týdny předem, doba trvání procedury je cca 7 hodin. Pohovor s vizážistkou probíhá většinou v týdnu, v předem dohodnutém termínu.

Co balíček obsahuje:

  • Kosmetika: odlíčení, čištění pleti, masáž obličeje i dekoltu, drobné úpravy (obočí, řasy, odstranění nežádoucího ochlupení v obličeji a na dolních končetinách-od kolen dolů). Kosmetika Mary Kay.
  • Manikúra: úprava nehtů, masáž ruky a předloktí vyživujícím balzámem, P-Shine (leštění nehtů japonskou metodou – pro extra lesk a ochranu přírodních nehtů), lakování (vč. lak v laku, štrasového zdobení, nálepek atd. dle přání).
  • Klasická pedikúra: mokrá pedikúra, peeling, masáž a zábal nohou, lakování a zdobení nehtů (dle přání).
  • Kompletní kadeřnická péče: typologické poradenství, barvení, intenzivní tónování, střih, foukaná.
  • Líčení: dle Vašeho typu vč. poradenství, jak se líčit pro různé příležitosti.