Kurzy

REKVALIFIKACE ÚŘAD PRÁCE

Víš, že existuje možnost, kdy ti úřad práce proplatí rekvalifikační kosmetický kurz nebo dokonce pedikúru, manikúru a modeláž nehtů. Díky tomu, že naše studijní programy pro začátečníky získaly akreditaci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, můžeš žádat o možnost proplacení úřadem práce, který tě podpoří a umožní tak získat možnost reálného uplatnění se na trhu práce.

 Od ledna 2016 platí pro zvolené rekvalifikace nová směrnice

 

Úhradu provést do 10 dnů před zahájením:

 • složenkou na adresu Lidická 166 České Budějovice 37007
 • v hotovosti na adrese školícího centra
 • na účet

JAK TO FUNGUJE?

 • musíš být veden/a v evidenci na Úřadu práce a splnit vstupní předpoklady
 • vybrat si termín a typ kurzu, který chceš absolvovat (k výběru máš ze tří akreditovaných studijních programů oboru kosmetika – Rekvalifikační Kosmetika (300h ,Pedikúra vč. neht modeláž ( 200h) nebo Manikúra vč. neht modeláž (200hod). Pokud si nejsi jistá/ý, který kurz zvolit, neváhej se na nás obrátit a rádi poradíme
 • Pokud máš vybraný kurz a termín, zkontaktuj nás na Salonlady@seznam.cz nebo na telefonu +420 775 234 229 abychom Ti vystavili potřebné formuláře pro jednání s Úřadem prácem. Po odevzdání dokumentů na příslušný ÚP se čeká na schválení Komise.
 • pokud Úřad práce Tvoji žádost schválí, budeme se na Tebe těšit na kurzu
 • Úřad práce vyžaduje doložení Tvého úspěšného zakončení kurzu v podobě Osvědčení o rekvalifikaci v oboru …….., které Ti vystavíme
 • Pak už Tvé kariéře nic nebrání a můžeš se jí věnovat na plné obrátky
  Pokud potřebuješ zjistít více informací nebo se chceš poradit, neváhej se u nás zastavit. Rádi Ti pomůžeme s konzultací a přípravou podkladů pro jednání s ÚP

Další kurzy

Teorie:   anatomie, fyziologie, kožní a nehtová onemocnění, bezpečnost práce, základy administrativy, Praxe:   manikúra, masáž rukou, péče o ruce - masky, zábaly, P-Shine, nehtová modeláž - různé metody, lakování, zdobení nehtů, ...

Manikúra + Nehtová modeláž

Termín dle dohody
Trvání kurzu:  140 hodin (2015 / 2016) + Cena: 13500 Kč sleva při platbě předem
 • Denní:  Nově termíny dle telefonickě domluvě
 • Víkendové: Nové termíny dle telefonickě domluvě

Pedikúra + Nehtová modeláž

Termín dle dohody
Trvání kurzu:  300 hodin (termíny denní a víkendové) + Cena:  17990 Kč  sleva při platbě předem. Kurzy jsou zakončeny závěrečnou písemnou zkouškou teoretickou a zkouškou praktickou, absolventi obdrží osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Kosmetika

Termín dle dohody
Jednodenní kurz pod vedením profesionálním make-up stylist Žaneta Brejžková. V kurzu se seznámíte se základními technikami skrytí vzhledových vad, denní a večerním líčení. Pracovat budete se značkou Stage-Line Profesional.

Základní techniky líčení

Cena kurzu 1200,- Kč dle domluvy
Kurz je kompletně vybaven, s sebou potřebujete pouze model / osobu, na které budete praktikovat nalepování řas. Volitelné sady k základnímu kurzu:
 • PROFESIONÁLNÍ SADA ZÁKLADNÍ - 4900 Kč (+ zákl.cena)
 •    PROFESIONÁLNÍ SADA EXTRA - 8500 Kč (+ zákl.cena)

Více o řasách

Základní cena kurzu: 2990 Kč (bez sady)
Technika v prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Prodlužování řas

Trvání kurzu: 1 den (teorie + praxe)