Profesionální prodlužování řas

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodloužení jsou řasy odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45 min do 2,5 hodiny. Další věc – vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

Extra objem 3D – 8D řasy

je technika, kdy se lepí speciálním způsobem více řas na jednu řasu. Tato technika prodlužování a zahušťování řas bývá také nazývána: Ruský objem (Russia volume) Kalifornský objem Hollywoodský objem („holivůdy“) Objemové zahušťování řas Volume lashes.

BLINK LASHES- permanentní prodloužení

Nová revoluce v prodlužování řas, aplikace metodou řasa na řasu značkou Blink Lashes! Dlouhé, husté a přirozeně krásné řasy.

NORKOVÉ ŘASY – NOVINKA

Pravé norkové řasy jsou ručně vyrobené ze 100% čisté norkové kožešiny, která vytváří přirozený vzhled a luxusní pocit. Zdokonalíte své oči naprosto přirozeným vzhledem. Tyto fascinující vysoce moderní REAL řasy jsou tak realistické, elegantní a sexy, že nepoznáte rozdíl od přírodních.

Ultra lehké, velmi jemné na dotek

Novým trendem v prodlužování řas je využití přírodních materiálů. K prodlužování se až dosud používaly řasy převážně vyráběné synteticky, strojově přesné v délce, tloušťce a zakřivení. Pro výrobu přírodních řas se používají vlákna ze srsti norka sibiřského. Zpracováním těchto přírodních vláken se získávají řasy, které jsou jemnější, lehčí a působí více přirozeně než syntetické řasy.

Přirozenost přírodního materiálu je hlavní výhodou norkových řas a proto jejich obliba mezi ženami rychle roste. Tloušťka norkových řas se pohybuje mezi 0,1 – 0,15 mm. Norkové řasy mají drobné odchylky v zakřivení či na povrchu, podobně jako lidské řasy. Prodlužujeme-li norkovými řasami získáváme tak řasovou linii s dokonale přirozeným vzhledem, kterou lze dále korigovat zakřivením a natočením řas.

5 X PLUS pro norkové řasy:

  • 3D efekt s individuální úpravou zakřivení a natočení.
  • Přírodní materiál podobný lidským řasám.
  • Dokonalá přirozenost řasové linie.
  • Pohodlnost a lehkost, nezatěžují lidské řasy.
  • Mimořádná jemnost na dotek.

Ceník za poskytnuté služby

Syntetické Blink Lashes

1250 Kč

Pemanentní prodloužení

Doplnění po 14 dnech

350 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Doplnění po 4 týdnech

Od 490 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Pravé norkové řasy

2600 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

NANO, 3D – 8D

2100 Kč

Technologie prodloužení řas

 

Ceník za poskytnuté služby

Řasy syntetika

1250 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Doplnění po 14 dnech

350 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Doplnění po 4 týdnech

Od 490 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti

Norkové řasy

1990 Kč

Doba práce je určena podle náročnosti