Masážní brýle

MASÁŽNÍ BRÝLE -NOVINKA

Současný životní styl přináší do našeho života velké množství stresu a zatížení, které neblaze působí na naše zdraví a imunitu. Především pro naše oči, nadmíru využívané při celodenní práci u počítače, a činnostech jako je čtení, psaní, či rýsování, je odpočinek a relaxace velice důležitá.

 

Proto je tu náš masážní přístroj pro uvolnění svalstva kolem očí, aby Vám zabezpečil zdravotní péči o Váš zrak a tím také dopomohl celkovému odpočinku a relaxaci mysli. Přístroj Vás zbaví únavy, bolestí hlavy z přepracovanosti a dopřeje Vašim očím a okolnímu svalstvu úlevu pomocí bohaté škály masáží, vibrací a zahřívání s doprovodem relaxační hudby.

ÚČINKY

Pravidelným používáním přístroje, který využívá moderní efektivní technologie, budete svůj zrak preventivně chránit proti poškozením zraku jako je krátkozrakost, tupozrakost a změny optické oční osy. Váš zrak, který je nejvyužívanějším a nejdůležitějším lidským vjemem, tak zůstane dlouho zdravý a odolný vůči negativnímu vnějšímu působení okolního prostředí.

Přístroj je určen lidem:

  • Kteří své oči využívají většinu času při práci, včetně počítačových programátorů, účetních, designérů a inženýrů
  • Trpícím krátkozrakostí, tupozrakostí, zdánlivou tupozrakostí a astigmatizmem  (včetně studentů a žáků)
  • Trpícím vráskami, váčky a černými kruhy pod očima, způsobenými únavou a nedostatečným krevním oběhem
  • Těm starším, trpícím nespavostí, bolestmi hlavy a stařeckou vetchozrakostí (presbyopie)

Ceník za poskytnuté služby

Masážní ošetření

150 Kč

Cena je za 15 min použití + pro bližší informace nás kontaktujte