Služby

Kadeřnictví

Vlasy a účes dávají každému člověku jeho jedinečný a nenapodobitelný výraz. Pěkně upravený účes je současně ozdoba a estetický výraz našeho duševna.

VÍCE O SLUŽBĚ

Vizážistika

Speciální líčení pro fotografii, korekce obličeje, stylizování – líčení na focení je nezbytností, protože světla v ateliéru působí jinak a každá nerovnost je viditelná.

VÍCE O SLUŽBĚ

Pedikúra a Manikúra

Pěkné a pěstěné ruce s upravenými nehty jsou pro celkový vzhled a dojem stejně důležité, jako obličej nebo vlasy. Ruce se účastní většiny denních činností.

VÍCE O SLUŽBĚ

Kosmetika

Profesionální ošetření pleti v kosmetickém salonu je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče. Může pomoci při řešení problémů mastné pleti.

VÍCE O SLUŽBĚ

Masážní brýle

Pro masáž oblasti okolo očí. Masáž odstraňuje každodenní únavu, napětí a stres po náročném dni. Přístroj Vás zbaví únavy, bolestí hlavy z přepracovanosti.

VÍCE O SLUŽBĚ

Prodlužování řas

Nádherné, krásné, okouzlující oči, perfektní pocit jistoty a sebevědomí, naprosto přirozený vzhled vašich řas po aplikaci metodou řasa na řasu!

VÍCE O SLUŽBĚ

Galvanická žehlička

Žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, čímž dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti.

VÍCE O SLUŽBĚ

Proměna

Jsme skupina kreativních lidí, kteří se po letech praxe ve svých oborech – tedy především kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, peče o nehty, styling,

VÍCE O SLUŽBĚ

Masáže

Masáž je prastarý způsob léčby mnoha obtíží. Jako léčebná metoda se používala již ve starém Egyptě. Masáž přináší úlevu od bolesti, sníží únavu a napětí svalů

VÍCE O SLUŽBĚ

Solárium

Solárium ULTRASUN SUNBURST 4200/3 X500 Turbo Ultra. Velice výkonné solárium! Max. doba opalování – 15min (Cena 10Kč/min). Chcete-li se opalovat levněji

VÍCE O SLUŽBĚ